Osmanlı Tişörtleri DeFacto Mağazalarında

OSMANLI RÜZGARI DeFacto’DA

İlkbahar-Yaz 2012 sezonuna hızlı bir giriş yapan Akdeniz modasının öncü markası DeFacto, yeni koleksiyonu ile Osmanlı İmparatorluğu’nun ihtişamını tişörtlere taşıyor.
DeFacto tasarım ekibi tarafından hazırlanan, birçok farklı imaj ve renklerden oluşan tişörtlerde Haliç, Kapalıçarşı, Galata Kulesi, eski İstanbul sokakları gibi tarihi mekanların yanı sıra İstanbul’un fethini ve Osmanlı donanmasını simgeleyen figürler de yer alıyor. Tişörtler, Türkiye genelindeki 137 DeFacto mağazasında 12,99 TL’den satışa sunuluyor.
Kurulduğu 2003 yılından beri hızla büyüyen, trendleri takip eden, büyürken değişen, değişirken kendini geliştiren DeFacto, kendine özen gösteren, rahatından ödün vermeden her ortamda şık ve modern görünmek isteyenler için 365 gün boyunca koleksiyonlarını en uygun fiyatlarla tüketicilerle buluşturuyor.

www.defacto.com.tr

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>