Sarar 2012-2013 sonbahar kış erkek

Yeni mevsimi göz alıcı şıklığıyla karşılayan bir centilmen…

Birbirinden şık ceketler, rahatlığın modayla buluştuğu göz alıcı pantolonlar ve bir centilmenin vazgeçilmezi olan şık takım elbiseler… Sarar Erkek 2012-2013 Sonbahar/Kış Koleksiyonu bu yıl da modern kentlerin yoğun temposuna ayak uyduran beylerin ilk tercihi oluyor, şehrin sokaklarında sonbahar rüzgarlarından önce Sarar Erkeği’nin baş döndüren havası esiyor.

Sarar Erkek 2012-2013 Sonbahar/Kış Koleksiyonu’nda her sezon olduğu gibi bu sezon da göz alıcı takım elbiseler dikkat çekiyor. Moda dünyasındaki en son trendlerin, eşsiz Sarar çizgisiyle yeniden yorumlandığı slim fit ve modern klasik kesimler, formunu koruyan beylerin şıklığını özel davetlerde, günlük yaşamda ve iş hayatında da bir adım daha öne çıkarıyor. Sarar Erkeği, bu sezon takım elbiselerde özellikle detayların mükemmeliyete dönüştüğü yalın silüetleri tercih ederken, 2 düğmeli ve kruvaze modeller başta olmak üzere her tarza uygun birbirinden farklı takım elbise alternatifleri göze çarpıyor. Küçük detaylar ile büyük heyecanlar yaratmayı seven Sarar Erkeği, bu sezon cep dikislerinde şıklığını tamamlayan minik seritler tasıyor. 2012-2013 Sonbahar Kış Sezonu’nda Sarar Erkeği’nin eşsiz tarzını ortaya çıkaracak ve onu diğerlerinden farklı kılacak bir başka unsur ise; ceket ve gömleklerdeki yaka altı detaylar… Yaka altlarında kullanılan göz alıcı renkler ve özgün çizgiler, gömlek ve ceketlere hareket katıyor. Sarar Erkeği, özenli bir işçiliğin ürünü olan ve birbirinden şık desenlere sahip astarlarla yaratılan ceketler ile gittiği her yere fark yaratan tarzını da taşıyor. Günlük hayatta modern bir görünümü rahat tasarımlarla birleştiren Sarar Erkeği, ceket tercihini; yeşil, kum ve kahve tonlarının kullanıldığı 2 düğme mono yaka blazer modellerden ve özel kesimlerle hazırlanmış tasarımlardan yana kullanıyor. Şık desenlerle yaratılan dirsek patch’lerine ve özenle işlenen cep dikişlerine sahip olan ceketler, tekdüzelikten uzaklaşmak isteyen Sarar Erkeği’nin karizmatik duruşunu bir kat daha artırıyor. Rahatlığından ödün vermek istemeyen ancak şıklığı da elden bırakmayan Sarar Erkeği bu sezon tasarımlarında özellikle ince çizgili, düz ve ekose ağırlıklı kumaşları tercih ediyor. Sarar Erkeği’nin bu sezon takım elbiselerdeki favori renkleri ise; koyu mavi, açık kahverengi ve gri tonların bej tonlarla olan uyumlu birlikteliğinden doğan grej…

2012-2013 Sonbahar/Kış Sarar tasarımları, her geçen gün artan teknik gelişmeler ve mükemmelin üzerinde koleksiyonlar yaratmak için yapılan değişiklikler ile Sarar Erkeği’nin tüm hareketlerine özenle uyum sağlıyor. Bu yıl da soğuk günleri tarzıyla ısıtmaya aday olan Sarar Erkeği sokaklarda, özgün çizgilerle yaratılan şık kabanlarla, süet montlarla ve gri tonların ağırlıkta olduğu kuşaklı, kemerli trenchcoatlar ile boy gösteriyor. Bunların yanı sıra, kaz tüyünden, ince kesim kahve tonlarındaki İngiliz tarzı trenchcoatlar ve sivri yakaların kullanıldığı montlar, Sarar Erkeği’nin vazgeçilmezi oluyor. Klasik düz pantolonları da bu yıl koleksiyonundan eksik etmeyen Sarar Erkeği, takım elbiselerde yelek yerine kullanabileceği hırkalar ve yarım balıkçı trikolar ile bu sezon da tüm bakışları üzerinde toplamaya devam ediyor. Sarar Erkeği, kaliteli kumaşları şıklıkla buluşturduğu tasarımlarını kahverengi ve siyah deri eldivenlerle tamamlarken, düz ve desenli alternatifleri ile yaratılan, gri ve siyah tonlarındaki deri kemerler, bu şık tasarımlara hareket katıyor.

Sarar Erkek 2012-2013 Sonhabar/Kış Koleksiyonu, farklı tarzlar için yarattığı birbirinden farklı model alternatifleri ve geniş tasarım yelpazesiyle bu sezon da erkek dünyasındaki moda rüzgarına yön vermeye devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>